آموزش ها-هاست نگار

آموزش خرید هاست بدون دامنه

اگر دامنه خود را قبلا ثبت نموده اید و قصد خرید هاست برای دامنه مورد نظر خود دارید میتوانید با انجام مراحل گفته شده سفارش هاست خود را انجام دهید .

پس از انتخاب هاست و پلن مد نظر روی سبد خرید کلیک نمایید.

 

آموزش خرید هاست بدون دامنه

 

پس از ورود به صفحه جزئیات محصول گزینه سوم یعنی دامنه دارم -فقط میخواهم هاست تهیه کنم را انتخاب نمایید سپس در باکس مربوطه نام دامنه و پسوند آن را مانند نمونه وارد نموده و روی گزینه برای ادامه کلیک کنید کلیک نمایید.

 

آموزش خرید هاست بدون دامنه

 

در صفحه ی تنظیمات محصول اطلاعات محصول نمایش داده می شود در بخش دوره صورتحساب میتوانید مدت زمان اعتبار هاست نظیر سه ماهه، شش ماهه ، و یکساله و .. را انتخاب نمایید. گزینه  ادامه را انتخاب کنید .

 

آموزش خرید هاست بدون دامنه

 

اگر تمامی موارد صحیح بود.بر روی گزینه تسویه جساب کلیک کنید.

 

آموزش خرید هاست بدون دامنه

 

یا بعد ثبت سفارش میتوانید فاکتور ایجاد شده را در پنل خود پرداخت کنید.

در بخش مشخصات اطلاعات فردی خود را کامل وارد نمایید اطلاعات باید معتبر باشد .اگر قبلا ثبت نام نموده اید می توانید از طریق ورود، وارد اکانت کاربری خود شده و دیگر نیازی به وارد کردن مجدد اطلاعات نداشته باشید .

روش پرداخت مورد نظر خود را انتخاب کرده و اگر توضیحاتی در مورد سفارش خود داشتید در کادر توضیحات شما وارد کرده و روی تکمیل سفارش کلیک کنید .

با انجام مراحل سفارش شما ایجاد می شود و شماره سفارش نمایش داده می شود . جهت انجام مراحل بعد روی گزینه برای ورود به ناحیه کاربری اینجا را کلیک کنید کلیک نمایید .

در قسمت فاکتورهای سررسید روی گزینه مشاهده فاکتور کلیک کنید .

 

آموزش خرید هاست بدون دامنه

 

همانظور که ملاحظه می کنید صورت حساب مربوط به سفارش نمایش داده می شود جهت پرداخت روی گزینه پرداخت کنید کلیک نمایید.

 

آموزش خرید هاست بدون دامنه

 

پس از طی تمامی مراحل شما به بانک مربوطه ارجاع داده می شوید و با پرداخت هزینه هاست شما بلافاصله ثبت و اطلاعات دسترسی به هاست به ایمیل شما ارسال می شود .

 

امیدواریم این آموزش برای شما مفید بوده باشد و به وسیله آن توانسته باشید خرید هاست را بدون دامنه انجام دهید. درصورت بروز هرگونه سوال یا مشکل میتوانید آن را در بخش دیدگاه بیان کنید.

 

آموزش های مرتبط:

زمان فعال شدن دامنه و هاست

ثبت دامنه

آموزش خرید هاست و دامین

آموزش ارسال مدارک به IRNIC برای ثبت دامنه ir

آموزش ریست هاست و تغییر دامنه هاست از طریق پنل کاربری

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آموزش های مرتبط