آموزش ها-هاست نگار

آموزش انتقال مالکیت دامنه

اگر قصد انتقال دامنه به سامانه فروش و پشتيباني هاست نگار را دارید طبق آموزش مراحل گفته شده را انجام دهید.

برای انتقال دامنه های ir نیاز به شناسه و رمزعبور ایرنیک دامنه میباشد در هنگام سفارش انتقال دامنه در مرحله نهایی کار در قسمت توضیحات میتوانید مشخصات را وارد نماییدو یا پس از ثبت سفارش در ناحیه کاربری خود یک تیکت باز کنید و اطلاعات شناسه را برای ما ارسال نمایید .

برای انتقال دامنه های خارجی نظیر com ,org , ... نیاز به کد EEP میباشد که باید از شرکت ثبت کننده دامنه دریافت نمایید . انتقال دامنه های خارجی 7 تا 10 روز کاری زمان بر است.

برای شروع کار انتقال در صفحه ی اصلی سایت هاست نگار در منوی دامنه زیر منو انتقال دامنه را انتخاب نمایید .

 

آموزش انتقال مالکیت دامنه

 

در این مرحله اگر دامنه شما ایرانی است میتوانید گزینه کد امنیتی را خالی بگذارید نام دامنه و پسوند آن را در باکس مربوطه وارد کرده و سپس I'm not a robot را تیک زده و روی دکمه افزودن به سبد کلیک کنید.

 

آموزش انتقال مالکیت دامنه

 

در قسمت تنظیمات دامنه نام دامنه ای که میخواهید منتقل کنید نمایش داده می شود در قسمت Nameservers اگر شما می خواهید که از نام سرور دلخواه استفاده کنید آن را در کادر وارد کنید. به صورت پیش فرض، دامنه های جدیدی که توسط ما ثبت می شود از نام سرور هاستینگ ما استفاده می کنند.

اگر دامنه شما ایرانی است (ir) رابط مالی یا نماینده دامنه را در سایت ایرنیک به ra1588-irnic تغییر دهید. سپس روی ادامه کلیک کنید.

 

آموزش انتقال مالکیت دامنه

 

اگر دامنه شما خارجی است کد Epp یا Auth را در کادر مربوطه وارد نمایید و روی دکمه افزودن به سبد کلیک کنید .

نکته قابل توجه در هنگام انتقال دامنه خارجی این است که ایمیلی برای تایید انتقال دامنه برای شما ارسال می شود که حتما باید آن را تایید نمایید تا روند انتقال دامنه آغاز شود .

 

آموزش انتقال مالکیت دامنه

 

به این ترتیب سفارش انتقال دامنه برای شما ایجاد می شود و شما با پرداخت فاکتور مربوطه دامنه را به شرکت هاست نگار منتقل کرده و با توجه به مدت زمان تعیین شده در هنگام سفارش دامنه خود را تمدید میکنید .

 

امیدواریم این آموزش برای شما مفید بوده باشد و به وسیله آن توانسته باشید انتقال دامنه خود را به هاست نگار انجام دهید. درصورت بروز هرگونه سوال یا مشکل میتوانید آن را در بخش دیدگاه بیان کنید.

 

آموزش های مرتبط:

دریافت کد انتقال دامنه خارجی

تمدید دامنه

آموزش خرید دامنه ir

آموزش ریست هاست و تغییر دامنه هاست از طریق پنل کاربری

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آموزش های مرتبط