آموزش ها-هاست نگار

Entry Processes چیست؟ و آموزش رفع بی دلیل پر شدن آن

Entry Processes به تعداد پردازش های ورودی که به حساب  سیپنل شما وارد می شود‚ گفته میشود.
برخی از افراد تصور میکنند که منظور از پردازش های ورودی تعداد بازدیدکنندگان سایت میباشد‚ که این تصور صحیح نیست چرا که ممکن است هر بازدیدکننده بیش از یک پردازش ایجاد کند.
اگر تعداد پردازش های ورودی بیش از محدودیتی باشد که برای هاست شما تعریف شده است‚ با خطای 508 “Resource Limit Reached” مواجه میشوید.
تعداد افراد آنلاین سایت شما بدین معنا نیست که همه افراد بطور همزمان درحال استفاده از سایت هستند‚ بلکه نشان دهنده تعداد افراد آنلاین در یک بازه زمانی خاصی است‚ پس نگران نباشید!

 

آموزش رفع بی دلیل پر شدن Entry Processes :


اگر با وجود بازدید های کم سایت شما‚ باز هم با خطای 508 روبرو میشوید میتوانید از راه های زیر بهره بگیرید.

بررسی فایل Error log :میتوانید از طریق cPanel وارد File Manager شده و با Edit کردن فایل Error-log اگر خطایی در آن یافتید آن را ویرایش کنید.
نکته: اگر فایل Error-log را نیافتید میتوانید در کار جستجو”Search” آن را بنویسید تا سریع تر به آن دسترسی پیدا کنید.

قالب وردپرس:اگر قالب وردپرسی که استفاده میکنید سنگین است. میتوانید آن را تعویض کنید تا مشکل خطای 508 رفع شود.
بهینه سازی پردازش ها:اگر برنامه php را بصورت دستی وارد کرده اید با بهینه سازی پردازش ها به نتیجه مطلوبی دست خواهید یافت.
افزونه ها:گاهی هم علت این خطا میتواند برخی افزونه های خاص نصب شده در وردپرس باشد که با غیرفعال کردن تک تک افزونه ها و تست اینکه خطا رفع شده است یا نه‚ به نتیجه رسید.


در انتها اگر منبع خطا را یافته و آن را اصلاح کردید امکان این است که مشکل شما رفع نشود چرا که خارج شدن * های هنگ کرده از رم سرور و آزاد سازی آن فرآیندی است که به زمان نیاز دارد. و پس از گذشت زمان کمی احتمال زیاد خطای ایجاد شده رفع خواهد شد.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آموزش های مرتبط