آموزش ها-هاست نگار

نحوه دعوت کاربر به حساب هاست نگار

 

در این آموزش از سری آموزش های هاست نگار قصد داریم ویژگی ای از پنل کاربری را شرح دهیم که برای صاحبان سایت ها و طراحان سایت بسیار مفید است، پس با ما همراه باشید.
دعوت کاربر به حساب هاست نگار
استفاده از این ویژگی و دعوت کاربر دیگر به حساب کاربری خود دارای مزایای زیادی است. در ادامه به برخی از این خوبی ها اشاره می کنم:
همکاری و هماهنگی: با استفاده از یک حساب کاربری مشترک، اعضای تیم می توانند به راحتی با یکدیگر همکاری کنند و بر روی پروژه ها و وظایف مشترک کار کنند. این ویژگی این امکان را به آنها می دهد تا به صورت همزمان به به بخش های مختلف هاست دسترسی داشته باشند و تغییرات را به صورت همزمان اعمال کنند.
 
حفظ امنیت: با استفاده از یک حساب کاربری مشترک، می توانید سطح دسترسی هر نفرا را تنظیم کنید. این کار به شما اجازه می دهد تا به طور دقیق کنترل کنید که هر عضو چه اطلاعاتی را می تواند مشاهده یا ویرایش کند. سفارشی سازی این ویژگی این امکان را به شما می دهد تا از حفظ امنیت اطلاعات و جلوگیری از دسترسی غیرمجاز به آنها اطمینان حاصل کنید. برای مثال دوست ندارید طراحان سایت خود از ایمیل هایی که برای شما ارسال میشود آگاهی داشته باشند و یا اجازه تایید سفارشات را نداشته باشند، میتوانید از طریق این ویژگی این امکان را فراهم کنید.
بنابراین، استفاده از یک حساب کاربری برای چند نفر می تواند بهبود قابل توجهی در همکاری، مدیریت و بهره وری تیم شما داشته باشد.
 
نحوه دعوت کاربر دیگر به حساب شما
برای اینکه بتوانید به شخصی اجازه دسترسی به حساب هاست نگار خود را بدهید میبایست شخص مورد نظر در هاست نگار حساب داشته باشد، در صورتی نداشتن میبایست یک حساب ایجاد نمایید.
پس از لاگین و ورود به حساب خود در هاست نگار میتوانید از طریق منوی سمت چپ بالا با هاور بر روی قسمت پروفایل خود زیر منوی "مدیریت کاربر" را کلیک نمایید.
 
 
سپس از طریق بخش دعوت به کاربر ایمیل شخصی را که قصد دعوت به حساب خود را دارید وارد میکنید.
 
 
در پایین دو گزینه وجود دارد یکی "همه مجوز ها" و دیگری "انتخاب مجوز"، با انتخاب همه مجوز ها به کاربر دیگر دسترسی ای به مانند دسترسی خود میدهید و کاربر دیگر میتواند همه اموری را که شما میتوانید مشاهده نمایید و تغییر دهید، مشاهده و تغییر دهد.
اما با انتخاب گزینه "انتخاب مجوز" یک زیر منویی باز میشود که میتوانید انتخاب نمایید که کاربر دیگر چه سطح دسترسی داشته باشد و به کدام قسمت های پنل دسترسی داشته باشد و بتواند تغییرات را انجام دهد.
 
 
بعد از انتخاب مجوز های دلخواه بر روی ارسال دعوتنامه کلیک نمایید. با این کار یک ایمیل برای کاربر مد نظر که ایمیل شان را وارد کرده اید، ارسال میشود که همانند ایمیل زیر میباشد:
 
 
با کلیک بر روی لینک "پذیرش دعوتنامه" به صفحه ای در هاست نگار منتقل خواهید شد:
 
 
با کلیک بر روی پذیرش دعوت شخص دعوت شده با سطح دسترسیی که مشخص کرده اید وارد حساب شما میشود.
شما میتوانید در آینده نیز با وارد شدن به قسمت مدیریت کاربر این سطح دسترسی را تغییر و یا بطور کلی حذف نمایید.
 
 
در این آموزش نحوه دعوت کاربر در هاست نگار را توضیح دادیم. امیدواریم این مقاله آموزشی برای شما مفید بوده باشد، در صورتی که درباره این آموزش به مشکل یا سوالی برخورد کردید، میتوانید آن را در بخش دیدگاه بیان کنید.
 
 
 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

خرید هاست

 

آموزش های مرتبط