آموزش ها-هاست نگار

نحوه انتقال سرویس به کاربر دیگر

اگر بدنبال این هستید که سرویس و دامنه ای از اکانت خود را به شخص دیگری واگذار کنید تا انتهای این آموزش همراه ما باشید.
توجه داشته باشید، برای اینکه بتوانید سرویس و یا دامنه ای از اکانت خود را به شخص دیگری واگذار کنید میبایست اون شخص اکانتی در هاست نگار داشته باشد.
برای انجام این کار ابتدا میببایست وارد حساب کاربری خود در هاست نگار شوید، سپس در گزینه های بالای صفحه بر روی انتقال سرویس به کاربر دیگر کلیک نمایید.
 
 
در این صفحه نکاتی اعم از اینکه در صورت انتقال سرویس دیگر به آن سرویس از طریق حساب دسترسی نخواهید داشت، را برای انتقال سرویس به شما یادآوری میکند.
 
 
انتقال سرویس
برای انجام اینکار بر روی لینک انتقال سرویس کلیک نمایید، تا بخش زیر برایتان باز شود، سپس از بین سرویس هایتان میتوانید سرویس مورد نظر خود را انتخاب کنید و همچنین در ادامه آدرس ایمیل کاربری که میخواهید سرویس برای آن انتقال یابد را وارد و گزینه انتقال سرویس را بزنید، و سپس آن را تایید کنید.
 
 
در مرحله بعد میبایست بر روی لینک لیست درخواست ها کلیک نمایید، در بخش باز شده در آخر بر روی فلش آن کلیک کنید و گزینه آماده انتقال را انتخاب کنید. سپس کد داده شده در قسمت کد انتقال را دریافت و در دسترس کاربر دیگری که قصد انتقال سرویس به ایشان را دارید قرار دهید.
 
 
در مرحله آخر، نیز کاربری که میخواهید سرویس را برای ایشان انتقال دهید باید وارد حساب کاربری خود شده و وارد بخش انتقال سرویس به کاربر دیگر شود، در اینجا بر روی گزینه ثبت کد انتقال کلیک کند و کد دریافتی در قسمت قبل را وارد کند تا سرویس به حساب ایشان انتقال یابد.
 
 
انتقال دامنه
برای انجام اینکار بر روی لینک انتقال دامنه کلیک نمایید، تا بخش مربوطه برایتان باز شود، سپس از بین دامنه هایتان میتوانید دامنه مورد نظر خود را انتخاب کنید و همچنین در ادامه آدرس ایمیل کاربری که میخواهید دامنه برای آن انتقال یابد را وارد و گزینه انتقال دامنه را بزنید، و در ادامه نیز همانند انتقال سرویس میبایست عمل کنید.
 
 
در این آموزش نحوه انتقال سرویس به شخص دیگر در هاست نگار را توضیح دادیم. امیدواریم این مقاله آموزشی برای شما مفید بوده باشد، در صورتی که درباره این آموزش به مشکل یا سوالی برخورد کردید، میتوانید آن را در بخش دیدگاه بیان کنید.
 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آموزش های مرتبط