آموزش ها-هاست نگار

مزایای چند زبانه کردن وبسایت

 

در عصر دیجیتالی که ما در حال حاضر در آن زندگی می کنیم، اثربخشی وب سایت شما در جذب مشتریان بالقوه بیش از همیشه مهم است. تعداد فزاینده‌ای از مشتریان از وب‌سایت شما به عنوان اولین نقطه تماس با کسب و کار شما استفاده می‌کنند، بنابراین گرفتن این حق برای نه تنها تضمین فروش، بلکه ایجاد یک تبادل طولانی مدت با مشتریان و ایجاد درجه بالایی از کسب و کار بسیار مهم است.
 
البته وقتی وب سایت های خود را در نظر می گیریم، طراحی جذاب و کاربرپسند باید در راس اولویت های شما باشد. با این حال، این نباید تنها نگرانی شما باشد، زیرا شخصی سازی نقش مهمی را در افزایش تجربه مشتری بازی می کند.
 
وقتی به شخصی سازی فکر می کنیم، ممکن است به پیشنهادات محصول متناسب، تبلیغات هدفمند و مواردی از این قبیل فکر کنیم. با این حال، زمانی که شخصی‌سازی را در نظر می‌گیریم، یکی از مواردی که اغلب نادیده گرفته می‌شود، اما باید به آن توجه شود، زبان است. امروزه داشتن وب‌سایت و محتوای آن به زبانی که برای بازدیدکنندگان در دسترس باشد بسیار مهم است – به‌ویژه وقتی در نظر بگیریم که 88 درصد از مشتریان احتمالاً پس از یک تجربه بد به سایت شما باز نمی‌گردند.
 
به همان میزان جهانی شدن و تجارت الکترونیک فرامرزی در حال حرکت است، وب سایت شما نیز باید حرکت کند. یک وب سایت چند زبانه این پتانسیل را دارد که کسب و کار شما را متحول کند و از منظر رقابتی اهمیت فزاینده ای پیدا کند. در این مقاله، ما قصد داریم نگاهی دقیق‌تر به این موضوع داشته باشیم که چگونه یک وب‌سایت چند زبانه دقیقاً امروز برای تجارت شما مفید خواهد بود.
 
مزایای یک وب سایت چند زبانه چیست؟
1. دستیابی به مخاطبان بیشتر
اول و مهمتر از همه، یک وب سایت چند زبانه به شما کمک می کند تا دسترسی خود را گسترش دهید و با مخاطبان بسیار بیشتری ارتباط برقرار کنید. با ارائه گزینه‌های چند زبانه، پیشنهاد کسب‌وکار خود را برای بخش‌های مشتریان جدیدی که قبلاً دور از دسترس بودند، باز می‌کنید، که به نوبه خود به شما کمک می‌کند فروش و سود خود را بهبود بخشید.
 
در حالی که فرصت دستیابی به مشتریان در کشورهای جدید بسیار جذاب است، فراموش نکنید که بسیاری از زبان ها می توانند به طور گسترده در کشور شما صحبت شوند، به عنوان مثال، اسپانیایی دومین زبان پرمخاطب در ایالات متحده است، بنابراین چه در سطح داخلی و چه در سطح بین المللی. ، چند زبانه بودن یک انتخاب هوشمندانه است.
 
2. کاهش نرخ پرش
بر اساس مطالعات انجام شده 72.1 درصد از مصرف‌کنندگان بیشتر یا تمام وقت خود را در وب‌سایت‌هایی به زبان خودشان می‌گذرانند همچنین 80 درصد از مصرف کنندگان گفته اند که محصولی را با اطلاعات به زبان خودشان خریداری می کنند. داشتن یک سایت چند زبانه به این معنی است که مصرف کنندگان خارجی که از سایت شما بازدید می کنند، پس از اینکه متوجه می شوند که سایت شما به زبان مادری آنها در دسترس نیست، بلافاصله از آن خارج می شوند زیرا احتمال اینکه مطالب را ترجمه کنند بسیار کم است. کاهش نرخ پرش که در نتیجه چند زبانه شدن تجربه خواهید کرد به لطف احساس اطمینان مصرف کنندگان از درک کامل تمام مراحل در فرآیند خرید، بهبود خواهد یافت.
 
 
3. ایجاد مزیت رقابتی
از آنجایی که به دوران ناپایدار اقتصادی می رویم، اکنون کسب و کارها بیش از هر زمان دیگری نیاز دارند تا خود را متمایز کنند تا نسبت به رقبای خود برتری پیدا کنند. یک وب سایت چند زبانه به شما کمک می کند تا فروش تجارت الکترونیک بین مرزی را افزایش دهید که می تواند کلیدی باشد زیرا ما به سمت یک محیط خرده فروشی متمرکز بر تجارت الکترونیکی حرکت می کنیم.
 
4. بهینه سازی بین المللی برای موتورهای جستجو
برای کسانی که ممکن است با SEO آشنا نباشند، موفقیت آنلاین یک شرکت بسیار به توانایی آن در رتبه بندی بالا در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) بستگی دارد. هرچه رتبه صفحات وب سایت شما در صفحات موتور جستجو بالاتر باشد، احتمال اینکه کاربران آنها را ببینند بیشتر می شود، این به نوبه خود بر فروش و سود نهایی شما تأثیر می گذارد. البته ممکن است بسیاری از شما کاملاً از سئو آگاه باشید و در سطح داخلی آن را از بین ببرید. با این حال، وقتی می‌خواهید مشتریان خارجی را که به زبان‌های مختلف مرور می‌کنند، جذب کنید، چگونه در این صفحات نتایج موتور جستجو رتبه بالایی کسب می‌کنید؟
 
نکته کلیدی این است که نه تنها محتوای سایت خود را ترجمه کنید، بلکه آن را در SERP ایندکس کنید به این معنی که آن را برای سئوی بین المللی بهینه کرده اید. این شامل ترجمه 100٪ سایت شما می شود. همچنین مستلزم داشتن URL های منحصر به فرد با زیر دامنه ها یا زیر شاخه های خاص زبان است. پس از انجام تمام این کارها، وب سایت شما به گونه ای ساختار می یابد که به راحتی برای ربات های موتور جستجو قابل اسکن است و به شما رتبه بالاتری در صفحات نتیجه می دهد.
 
5. مشتری مداری
از آنجایی که درجه شخصی‌سازی که یک کسب‌وکار می‌تواند ارائه کند به یک عامل مهم فزاینده در تامین امنیت مشتریان و فروش تبدیل می‌شود، یک وب‌سایت چند زبانه در هسته این رویکرد مشتری محور قرار دارد.
اگر بتوانید محتوای باکیفیت را به زبان خود بازدیدکنندگان وب سایت خود ارائه دهید، آنها به طور طبیعی احساس تایید و قدردانی خواهند کرد، به خصوص اگر این امر در بین رقبای شما عادی نباشد. این حس استقبال و قدردانی که از خود نشان می‌دهند، منجر به افزایش موفقیت تجاری می‌شود.
 
6. بهبود تصویر برند
امروزه، کسب‌وکارها باید به هر نحوی که می‌توانند برای تحت تأثیر قرار دادن مشتریان انعطاف‌پذیر باشند، و یک سایت چند زبانه نوعی انعطاف‌پذیری است. سایتی که به زبان‌های مختلف موجود است، نشان می‌دهد که شما یک کسب‌وکار جهانی را اداره می‌کنید، که دلالت بر درجه‌ای از پیچیدگی و ظرافت دارد همه این موارد در نگاه مشتری، کسب‌وکار شما را با کیفیت و حرفه‌ای نشان میدهد.
 
در این آموزش 6 دلیل برای چند زبانه کردن وبسایت را توضیح دادیم. امیدواریم این مقاله آموزشی برای شما مفید بوده باشد، در صورتی که درباره این آموزش به مشکل یا سوالی برخورد کردید، میتوانید آن را در بخش دیدگاه بیان کنید.
 
 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آموزش های مرتبط