آموزش ها-هاست نگار

آموزش ساخت subdomain در قالب jupiter

 

Subdomain یا زیردامنه چیست؟
ساب دامین یا زیردامنه در واقع جزوی از سایت شماست که میتوانید محتوایی جدا از سایت خود در آن داشته باشید. با این تفاوت که قبل از دامنه به صورت پیشوند قرار میگیرد و با یک نقطه از آن جدا میشود. برای مثال ساب دامین های سایت هاست نگار میتواند نمونه های زیر باشد:
این ساب دامین بخش طراحی سایت هاست نگار است که همانطور از نام آن معلوم است سایت طراحی سایت میباشد و به کاربرانی که سایت میخواهند یا سایتی دارند و دچار اختلال شده یا کسانی که نیاز به کانفیگ سرور دارند معرفی میکنیم.
 
تاثیر ساب دامین بر سئو
زمانی که شما از یک ساب دامین در سایت خود استفاده میکنید در واقع یک سایت جداگانه محسوب میشود و نمیتوانید با کار بر روی محتوای ساب دامین ارزش سایت اصلی خود را اضافه کنید و رتبه بهتری در گوگل و جستجوی آن دریافت کنید. به این علت که گوگل سایت شما مثلا hostnegar.com را یک سایت با یک محتوا و web.hostnegar.com را نیز یک سایت جداگانه با محتوا و موضوع جدا میداند پس امتیاز دهی جداگانه نیز برای این دو قائل میشود.
اما اگر قصد دارید سایتی جدا از سایت اصلی خود راه اندازی کنید و همچنین رتبه و ارزش سایت شما به وسیله این سایت افزایش پیدا کند بهتر است از ساب فولدر استفاده کنید. مثال: hostnegar.com/web
 
آموزش نحوه ساخت ساب دامین در cPanel در تم jupiter
جهت ساخت ساب دامین ابتدا وارد سی پنل سایت خود شوید. سپس بر روی Domains کلیک کنید.
 
 
به گزینه “Domains” بروید
 
 
 
روی "create new domain" کلیک کنید.
 
 
نام دامنه ای را که می خواهید ایجاد کنید وارد کنید (مثال: subdomain.hostnegar.com)
سپس تیک گزینه Share document root را برداشته و برای ایجاد ساب دامنه خود بر روی دکمه "submit" کلیک کنید.
 
در این آموزش ساخت subdomain در قالب jupiter سی پنل را توضیح دادیم. امیدواریم این مقاله آموزشی برای شما مفید بوده باشد، برای دیدن باقی آموزش ها میتوانید وارد منوی پشتیبانی بخش آموزش ها شوید، در صورتی که درباره این آموزش به مشکل یا سوالی برخورد کردید، میتوانید آن را در بخش دیدگاه بیان کنید.

 

 

آموزش های مرتبط:

آموزش نصب افزونه در وردپرس
آموزش غیر فعال کردن افزونه در وردپرس
معرفی افزونه های ضروری برای سایت های وردپرسی
حل مشکل کندی سرعت وردپرس
آموزش جلوگیری از اسپم شدن ایمیل های ارسالی سایت
آموزش نحوه اتصال اکانت ایمیل هاست cPanel به Gmail
آموزش ایجاد پاسخگوی خودکار ایمیل ها در cPanel

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

خرید هاست

 

آموزش های مرتبط