آموزش ها-هاست نگار

نحوه ریست، تغییر دامنه و تغییر رمز عبور هاست در هاست نگار

در صورتی که قصد تغییر دامنه، ریست و یا تغییر رمز عبور یکی از سرویس های خود را دارید، می توانید مراحل زیر را دنبال کنید :

ابتدا از طریق ورود کاربران با استفاده از نام ایمیل و رمز عبوری که در هنگام ثبت اکانت وارد نموده اید به سیستم لاگین نمایید.پس از ورود به ناحیه کاربری خود در منوی سرویس ها روی گزینه ریست و تغییر دامنه هاست کلیک کنید.
 
 
ریست هاست
در این بخش تمامی سرویس های خود را میتوانید با زدن فلش کنار آن مشاهده نمایید، و سرویسی که قصد ریست آن را دارید انتخاب و در نهایت آن را ریست کنید.
نکته: توجه داشته باشید در صورت ریست تمامی اطلاعات هاست شما حذف خواهد شد، پیشنهاد میشود قبل از انجام ریست از تمامی اطلاعات خود بکاپ تهیه کنید و در سیستم شخصی ذخیره کنید تا در صورت نیاز به راحتی قابل دسترس باشد.
 
تغییر دامنه
همانند بخش قبل در این بخش نیز تمامی سرویس ها قابل مشاهده میباشد و میتوانید دامنه سرویس مد نظر خود را تغییر دهید.
 
 
 انجام عملیات تغییر دامنه باید به این نکته توجه داشته باشید که در صورتی که سایت شما وردپرسی میباشد باید  url سایت را نیز تغییر دهید.
برای انجام این کار پیشنهاد میشود آموزش رفع مشکل از کار افتادن وردپرس بعد از تغییر آدرس را مشاهده نمایید.
 
ریست پسوورد هاست
برای انجام این کار میبایست بعد از ورود به ناحیه کاربری در منوی سرویس ها بر روی سرویس های من کلیک کرده و در صفحه باز شده بر روی سرویسی که قصد تغییر رمز آن را دارید ضربه بزنید. بعد از باز شدن جزئیات سروس در تب های بالا گزینه تغییر کلمه عبور را بزنید
 
 
وارد صفحه زیر شده و رمز عبور جدید خود را در فیلد وارد کنید تکرار رمز را در فیلد تایید رمز عبور جدید وارد کنید روی گزینه ذخیره تغییرات کلیک کنید رمز عبور جدید برای هاست شما ست می شود و میتوانید با رمز جدید در هاست لاگین نمایید .
 
 
در این آموزش نحوه ریست، تغییر دامنه و تغییر رمز عبور هاست را توضیح دادیم. امیدواریم این مقاله آموزشی برای شما مفید بوده باشد، در صورتی که درباره این آموزش به مشکل یا سوالی برخورد کردید، میتوانید آن را در بخش دیدگاه بیان کنید.
 
 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آموزش های مرتبط