آموزش ها-هاست نگار

آموزش رفع ارور Resource Limit Is Reached

هنگامی که وب سایت شما بیش از حد از منابع اختصاص یافته به آن در سرور استفاده نماید با ارور  Resource Limit Is Reached در سایت مواجه خواهید شد ، این منابع ممکن است مقدار cpu , مقدار رم , I/O و یا هر پروسه دیگری باشد .استفاده بیش از حد از منابع سرور در هاست های اشتراکی رخ میدهد .

در هاست اشنراکی منابع سرور بین اکانت های مختلف تقسیم می شود تا همه سایت ها  بتوانند به یک میزان از منابع سرور بهره ببرند .  دلایل بروز این خطا بسیار است اما شایعترین دلیل وقوع این خطا اسکریت شما و یا پلاگین های نصب شده بر روی سایت شما است .برخی از پلاگین ها معمولا منابع زیادی را از سرور درخواست میکنند و همین موضوع باعث بروز همچین خطایی در سایت شما میشود.

برای رفع مشکل پلاگین ها و ماژول های سایت خود را یک به یک غیر فعال کنید و تست کنید بهتر است که فایل error_log را در هاست خود باز کنید و آن را مطالعه کنید و پلاگین مربوطه که موجب ایجاد مشکل شده است در این فایل نمایش داده می شود آن را حذف و یا غیر فعال نمایید سایت لود می شود . 

  همچنین میتوانید تنظیمات CloudFlare را برای سایت خود اعمال نمایید CloudFlare باعث کاهش زمان بارگذاری سایت , کاهش منابع سرور و کاهش حجم سایت شما میشود .

و روش دیگر اینکه سایت خود را به سرور مجازی منتقل نمایید .سرور مجازی برای آن دسته از کاربران مناسب می باشد که وب سایت آنها دارای بازدید بالا و مصرف منابع سرور بیش از حد معمول است و هاست اشتراکی پاسخگوی نیازهای وب سایت آنها نیست.

 

امیدواریم آموزش رفع ارور Resource Limit Is Reached برای شما مفید بوده باشد و به وسیله آن توانسته باشید این خطا را رفع کنید. درصو.رت بروز هرگونه سوال یا مشکل میتوانید آن را در بخش دیدگاه بیان کنید.

 

آموزش های مرتبط:

مصرف بیش از حد هاست از منابع سخت افزاری

مشاهده میزان مصرف منابع در هاست ویندوز

مشاهده میزان مصرف منابع هاست در Direct Admin

آموزش غیر فعال کردن افزونه در وردپرس

فایل error_log چیست؟

آموزش فعال سازی CloudFlare

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آموزش های مرتبط