Хостинг пакети

Посетете ја страната за нарачка како би ги погледнале услугите кои ги нудиме. Со пристапување на постоечките корисници ќе може да направат нарачка на дополнителни опции.

КОРИСНИЧКИ ПРОФИЛ

Веќе имате регистрирано кориснички профил кај нас? Доколку имате, кликнете подолу за да се најавите во системот, а воедно и управувате со вашата корисничка сметка.

Најнови корисни информации

راه اندازی سیستم مانیتورینگ پیشرفته Sunday, August 18th, 2019 (یکشنبه, 27ام مرداد, 1398)

سلام خدمت همه کاربران عزیز سیستم مانیتورینگ پیشرفته با بررسی دیسک / شبکه / وب سرور / مموری / پردازنده / اسپم میل و .... برای تمامی سرور های شرکت رایانگار با همکاری شرکت سدید افرین نماینده رسمی... Повеќе »

کش لایت اسپید Sunday, August 18th, 2019 (یکشنبه, 27ام مرداد, 1398)

سلام به همه دوستان در هاست نگار سیستم کش لایت اسپید به صورت اتومات در وردپرس هایی که افزونه کش ندارند فعال شد این نصب توسط لایت اسپید انجام شده است و باعث افزایش سرعت و کارکرد بهتر سایت... Повеќе »

مشکل در خطوط تلفن شرکت Monday, July 15th, 2019 (دوشنبه, 24ام تیر, 1398)

با سلام به اطلاع میرساند از امروز یکشنبه 98/04/24 خطوط تلفنی از سمت مخابرات تا 72 ساعت آینده دچار اختلال هستند مشتریان گرامی میتوانند از طریق تیکت اقدام به رفع مشکل نمایند  روابط عمومی هاست نگار